Álláshirdetések

Annamajori Kft. munkatársat keres gépjárművezető munkakörbe

Feladat:

áru és személyszállítás

Elvárás:

büntetlen előélet, " C" kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk:

azonnali munkakezdési lehetőség

hosszú távú munkalehetőség

versenyképes jövedelem

kiszámítható stabil munkahely

jelentkezését az annamajor@t-online.hu e-mail címre várjuk, vagy hívjon minket a 06 30 820 5896 telefon számon

Annamajori Kft. munkatársat keres pék munkakörbe

Feladat:

sütőüzemben történő fogvatartotti munkavégzés szakmai irányítása

Elvárás:

büntetlen előélet,  pék szakmai végzettség

Az Annamajori Mezőgazdasági és Kereskedelmi Kft. felvételt hirdet

pénzügyi-és számviteli vezető

munkakörbe

Feladatok:

  • Önköltségszámítási rendszer kialakítása, ellenőrzése az SAP rendszerében, negyedévente önköltségszámítás az SAP vállalatirányítási rendszer segítségével;
  • Kontroller statisztikus tervezési, ellenőrzési és információellátási rendszerek összehangolása, felsőszintű elemzés készítése;
  • Pénzügyi mutatószámok, mikro-, makro környezet vizsgálata alapján vállalat elemzés;
  • Az elemzés alapján előrejelzések elvégzése, gazdasági számításokkal a tervkészítési folyamat megalapozása;
  • A Társaságot érintő számviteli szabályzatok elkészítése;
  • Éves beszámoló elkészítése, negyedéves/éves zárások végrehajtása;
  • Új üzletág ügyviteli, számviteli, könyvelési, controlling rendszerének kialakításának végrehajtása, koordinálásaí;
  • A NAV és egyéb szervezetek által elrendelt ellenőrzések végrehajtása, koordinálása;
  • A számviteli csoport munkavállalói részére szakmai tanácsadás, segítségnyújtás, munkájuk koordinálása;
  • A gazdasági igazgató által meghatározott időszakonként önköltségszámítás, költségfelosztás, illetve év közben a különböző termékekre, terményekre, üzemekre várható önköltséget kalkulálása.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Microsoft office magas szintű ismerete;
  • Legalább 2 év szakmai területen szerzett tapasztalat;
  • Magas fokú precízitás és kommunikációs készség;
  • Gyors munkavégzés, határidők tartása;
  • Együttműködési képesség;
  • Logikus gondolkodás, analizáló képesség.

Előny:

  • Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat;
  • SAP rendszer felhasználói szintű ismerete.

  • Versenyképes jövedelem;
  • Cafeteria keret és egyéb juttatások;
  • Hosszú távú, stabil munkahely, kulturált munkakörnyezet;
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzésekben való részvétel támogatása.

Munkavégzés helye: 2471 Baracska, Annamajor utca 40.

Jelentkezés: Fényképes szakmai önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével az ildiko.kis@annamajor.hu e-mail címen.

Tudj meg többet!